Halkın Sanatçısı Haluk Levent'in Desteğiyle Ana Sınıfı Açıldı


Halkın sanatçısı Haluk Levent, Antalya'da bir anaokulun açılışına katıldı.
Antalya’nın Kaş ilçesinde sanatçı Haluk Levent ve Ahbap Derneği desteğiyle ana sınıfı yapıldı.
Kaş’ın Dirgenler Mahallesi’nde ana sınıfı yaptıran Haluk Levent, burada açılış törenine de katıldı. Dirgenler’de ana sınıfı öğretmeni Burcu Çukur, Levent’in kurduğu Ahbap Derneğine başvurarak, 15 minik öğrencisinin bir ana sınıfına ihtiyacı olduğunu anlattı, bu konuda yardım istedi. Levent de giderlerini bizzat karşıladığı 54 metrekare büyüklüğünde, içerisinde mutfak ve tuvaletinde bulunduğu bir ana sınıfı Dirgenler İlkokulu bahçesinde yaptırdı.
Sanatçı, Dirgenler’e gelerek, ana sınıfın açılışında da hazır bulundu. Açılış törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Atılgan, Milli Eğitim Şube Müdürü Ebru Saygın ve Mehmet Ceylan, Dirgenler Mahallesi Muhtarı Muammer Çetiner, Ahbap Derneği Antalya Şubesi Başkanı Melis Özkan, Dirgenler İlkokulu ana sınıfı öğretmeni Burcu Çukur, minik öğrenciler, öğretmenler ile veliler katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Atılgan burada yaptığı konuşmada, okul öncesi eğitimin öneminden bahsederek, yeni yaptırılan ana sınıfı için Haluk Levent ve Ahbap Derneğine teşekkür etti. Ardından, Haluk Levent ve Melis Özkan’a birer plaket ve çiçek verdi.
Levent de çok uzun yol kat ederek Dirgenler’e geldiğini ancak burada çocukları gördükten sonra yorgunluğunun geçtiğini söyledi. Her şeyin ortak çözümünün eğitim olduğunu belirten Levent, “Kalıcı bir şeyler bırakmanın verdiği mutlulukla milyarda bir kum tanesi olabildiysek ne mutlu.” diye konuştu.
Günün anısına katılımcılarla fotoğraf çektiren Levent, sonrasında mahalleden ayrıldı.

Görüntünün olası içeriği: 28 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Dirgenler İlkokulu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol