Eyvah Düşüyorum Adlı Yarışma Programında "Öğretmenlerin Yaz Tatili " Adlı Soruya Kınama Geldi

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Eyvah Düşüyorum Adlı Yarışma Programında "Öğretmenlerin Yaz Tatili " Adlı Soruya Kınama Geldi.. Lider Eğitimci Yazarlar Derneği adına açıklama yapan Adana İl Başkanı Gurbet DUYMUŞ: ''Reyting uğruna öğretmenleri itibarsızlaştıran basit ve değersiz sorularla öğretmeni küçük düşüren anlayışı Lider Eğitimci Yazarlar Derneği olarak kınıyoruz'' dedi. İşte açıklamanın tamamı...
Öğretmenlik, vicdan, ahlak ve insani değerlerin harmanı olan bir meslektir. Öğretmenler can’la uğraştıklarının ve her can’ın değeli olduğunun farkındadır. Bu bilinçle hareket etmektedirler. Öğretmenlik ruhen, bedenen ve hissiyatla yapılan bir dokunuştur.

Öğretmenin, okulun ve eğitimin üzerinde çalışıldığı vizyon belgeleriyle ülkenin geleceğine ışık tutulmaya çalışıldığı bir dönemde Star TV’de yayımlanan “Eyvah Düşüyorum” programındaki “Yazın üç ay tatil yapıp bir de üzerine maaş alınan ve çok kıskanılan meslek grubu hangisidir?” şeklinde öğretmenleri rencide eden, reyting uğruna öğretmenleri itibarsızlaştıran basit ve değersiz sorularla öğretmeni küçük düşüren anlayışı Lider Eğitimci Yazarlar Derneği olarak kınıyoruz.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol