Değerli Öğretmenler, Veliler ve Değerli Okurlarım;

Değerli Öğretmenler, Veliler ve Değerli Okurlarım;

Çok olumlu geri dönüşler aldığım için geçen iki yıldır devam eden öğretmen-veli kitap okuma grubu oluşturma projesini bu yıl da devam ettirmek istiyorum. “Geliştiren Anne Baba” kitabını öğretmen-veli birlikte okuyup üzerinde konuşarak çok yararlandıklarını birçok öğretmen ve veli bana yazmışlardı. Programı bu yıl da devam ettirmek için yayıncım Remzi Kitabevi ile anlaştım. Kısaca özetleyecek olursam:

Bir öğretmen velileri ile bir okuma grubu oluşturup GELİŞTİREN ANNE BABA kitabını birlikte okumak isterlerse ben ve yayıncım Remzi Kitabevi aşağıdaki olanakları sağlayacağız.

1- 10 adet ve üzeri “Geliştiren Anne-Baba” isimli kitabımızdan sipariş geçmeleri durumunda tanesi 15,00 TL’den verilecek. (Kitapçılarda 20.83 TL.)
2- Bunun yanı sıra siparişlerine özel 1 adet “Onlar Benim Kahramanım” isimli kitap ücretsiz olarak öğretmenimizin adına imzalı olarak pakete eklenecek.
3- Kitapların tamamı benim tarafımdan imzalanmış olacak. (Açıklık getirmek için tekrar edeyim; Grubu organize eden öğretmenin adına kitap imzalanacak, gruptaki diğer kitaplarda ise sadece yazarın ıslak imzası olacak.)
4- Kargo ödemesi Remzi Kitabevi tarafından karşılanacaktır.

Bu koşullarda veli okuma grubu oluşturmak istiyorsanız lütfen Remzi Kitabevinden Şenay Taşkın Hanıma e-posta ile ulaşın. Kendisi gayet dikkatli ve düzenli takip eden biridir. İçiniz rahat olsun. Şenay Taşkın; e-posta senay.taskin@remzi.com.tr.

En iyi dileklerimle, selamlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol