CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'DAN: ÜCRETLİ ÖĞRETMENLERE MÜJDE!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Partisinin milletvekilleriyle bir araya gelerek ücretli öğretmen maaşlarına ilişkin olarak maaşlarda yeni bir düzenleme yapacaklarını belirtti. OHAL kapsamına yönelik açıklamalarda da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan OHAL'e yönelik kararlara uyacaklarını belirtti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin vekilleriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanı orada yaptığı açıklamalarda ise ücretli öğretmenlerin maaşına dikkat çekerek yeni bir düzenlemenin yapılacağının müjdesini verdi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin milletvekilleriyle bir araya geldiği toplantı basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Toplantının 2.5 saat sürdüğü açıklandı. Düzenlenen toplantıya; Antalya, Bitlis, Bayburt, Bitlis, Denizli, İzmir, Karaman, Tekirdağ, Yozgat, Diyarbakır, Elazığ, Mardin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Siirt, Sinop, Şanlıurfa, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya ve Malatya Milletvekilleri katılım gösterdi.
 
OHAL Komisyonu'nun çalışamalarıyla alakalı olarak konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; "Bizim komisyonumuza güvenimiz tamdır. Ne karar çıkacaksa uyacağız" dedi 

PKK'NIN HEDEFİ TÜRKİYE'DİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan Zeytin Dalı Harekatı'na yönelik olarak yaptığı açıklamada; "Batı artık bize hak veriyor. Harekat sonuna kadar sürecek. PKK/YPG'nin hedefi Türkiye'dir ekonomimiz sağlam." dedi. 

Kamupersoneli.net I ANKARA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol