Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz'dan  Örnek Davranış 

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Çorum İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz Kolları sıvadı ve okulu bizzat kendisi boyadı...

Bilindiği gibi eğitim camiasını yakından takip etmekteyiz. Ülkemizdeki memur kesimi içinde personel sayısının en yüksek olması, tüm öğretmenlerin en az lisans mezunu olması ve eğitim seviyesinin en yüksek olduğu memur kesiminin eğitimciler olması da bu takibin başlıca nedenlerinden… Bu hafta, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin yaptığı bir davranışta dikkatlerimizden kaçmadı.
 
Bizde merak ederek bu müdürlüğümüzü biraz araştırdığımızda yeni göreve başlayan Milli Eğitim Müdürünün bu ilde olumlu değişimlere imza attığını, randevuya dahi gerek olmadan; vatandaşlarla, öğretmenlerle birebir ve yüz yüze görüştüğünü, herkese ve her kesime yardımcı olduğunu teyit ettik.

Kamuoyu; okulunu tamir eden, boyayan eğitimcimize şahit oldu hatta bu değerli eğitimcilerimizin haberlerine imzada attık. Fakat elinde fırçasıyla bir köy okulunu boyayarak topluma ve eğitimci arkadaşlarına örnek olmaya çalışan bir il müdürüne ilk kez rastladık. Çoruma bağlı Bozboğa İlkokulunu personeliyle beraber boyayan, oradaki köylülerimizle hasbihal edip dertleşen, çocukları sevindiren bu tür bürokratların artması tek temennimizdir. Bu vesileyle Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli nezdinde bu ile yeni atanan İl Milli Eğitim Müdürüne teşekkür ediyor ve ekliyoruz diğer bürokratlara örnek olması dileğiyle…

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol