Bugün LGS'de Gelen Görüntüler Dehşet Vericiydi: Sosyal Mesafenin Sıfıra İndiği Görüntüler Korkutuyor

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Öğrenciler iyi bir liseye gitmek için sınıflarda ter dökerken, milyonlarca veli ise dışarıda tüm kuralları hiçe sayıp beklemeye başladı. 

Gelen görüntüler sosyal medyada büyük tepkiye yol açtı. Velilerin sosyal mesafeyi hiçe saydıkları sorumsuz görüntüler uzmanları korkuttu.

Uzmanlar bugün yaşanan görüntülerin ardından önümüzdeki hafta milyonlarca adayın katılacağı YKS için daha korkutucu görüntülerin geleceğini söylüyor. Bugün gördüklerimizin birer fragman olduğunu asıl filmin önümüzdeki hafta yaşanacağını açıkladı

2020 LGS sınavının bugün yapılacak olmasından dolayı aileler öğrencileri okulların önüne kadar getirdi. Okulun önünde kalabalıkların oluşmasının ardından koronavirüs salgını sürecinde sürekli uyarı yapılan sosyal mesafe yok oldu. Sosyal medya üzerinden bu durumla ilgili yorum yapan kullanıcılar, "Bu daha fragman, asıl film haftaya" dedi
Koronavirüs salgını süreci yaşanırken LGS sınavı yapılmasından dolayı okulların önünde yaşanan yoğunlukla sosyal mesafe sıfıra inerek yok oldu.

LGS SINAVI KALABALIKLARA NEDEN OLDU

Günlerce evlerinde kalan insanlara bu süreçte sınav yapılmaması gerektiği belirtilse de sınavın yapılması coronavirüs salgının yayılmasını tetikleyecek gibi görünüyor.

BU DAHA FRAGMAN ASIL FİLM HAFTAYA!


 
Sosyal medya üzerinden LGS sınavına giren öğrencilerin aileleri tarafından oluşturulan kalabalıklara çok farklı yorumlar yapıldı. En fazla dikkat çeken yorumların içerisinde bir kullanıcının, "Bu daha fragman, asıl film haftaya" ifadeleri oldu.

.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol