Bu Bayram Ataması Yapılmayan Öğretmenlerin Bayramı Olsun

(CHP) İl Başkanlığında bayramlaşma töreninde konuşan Kayseri Milletvekili Çetin Arık, ataması yapılmayan öğretmenler sorununa değindi. Arık yaptığı konuşmada, ataması yapılmayan öğretmenlerin olduğunu ve bayramın onların olması gerekiyor dedi
 
Parti binasını önünde yapılan bayramlaşmaya partililerin yanı sıra milletvekili adayları ve vatandaşlar da katıldı. Bayramlaşmada konuşan CHP İl Başkanı Ümit Özer, bayramların sevgi, saygının perçinlendiği günler olduğunu belirterek, “Yaşadığımız bu zor süreçte birlik, beraberlik içerisinde olmalıyız” dedi. Daha sonra konuşan CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ise öncelikle şehit ailelerinin bayramını kutladı.
Arık,”Öncelikle bu vatan için ülkemizin birlik ve bütünlüğü için gencecik çocuklarını kara toprağa veren şehit ailelerin bayramını kutluyorum, ellerinden öpüyorum” diye konuştu. Konuşmasında 80 milyonun kardeşçe, barış ve huzur içerisinde yaşadığı günleri umut ettiklerini dile getiren Arık, şunları söyledi:

“Anaların çocukları için çöpten ekmek toplamadığı, ben geçinemiyorum, ben açım, işsizim diye kendilerini yakmadığı, herkesin işinin, aşının olduğu nice bayramları hep birlikte yaşamak istiyoruz. Kimilerin çocukları trilyonlara ‘birkaç kuruş’ derken, benim atanamayan öğretmenlerim var. Bu bayram onların olsun. İnşallah 24 Haziran’dan sonra 25 Haziran sabahı herkesin Cumhurbaşkanı olan Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı seçeceğiz ve herkes birbirine kardeşçe sarılacak ve nice bayramlar birlikte olacağız”. Yapılan konuşmaların ardından katılımcılar birbirleri ile bayramlaştı.

DHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol