Verification: 37dd5e6ee914423e

Beslenme Çantası Olmadan Okula Gelen Ve Bunu Fark Etmesiyle Öğrencisinin Hayatını Değiştiren Öğretmen

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Öğretmenlere sürekli saldırılar ve karalama kampanyası başlatan insanlara inat, böyle koca yürekli güzel öğretmenlerimiz çok yaşayın ve daha çok olun. Ayça öğretmenin fark etmesiyle bir ailenin hayatı değişti. Bakan Ziya Selçuk, bu koca yürekli öğretmeni ziyaret edip teşekkür etti

Öğrencisi Necati Özden'in okula beslenme çantası getirmemesi üzerine ailesiyle görüşen ve zor şartlarda yaşayan ailenin yaşamını değiştirmek için girişimlerde bulunan, aileye bir ev yapılmasına da vesile olan öğretmeni Ayça Burcu Ökmen de Türkiye'nin pek çok yerinde Necati gibi çocuklar olduğunu dile getirdi.

Çıkışta gazetecilere açıklamada bulunan Selçuk, şöyle konuştu:

"Ayça öğretmenimizle beraberdik. Kendisiyle sohbet etme fırsatımız oldu. Öğretmenimizin bildiğiniz gibi öğrencisi ve öğrencileriyle ilgili gerçekten emek dolu, duyarlılık dolu çalışmaları var. Kendisinin, Kayseri'nin bir köyünde 3 senedir verdiği bir emek var. Bizim de Türkiye'nin her yerinde kentlerde, kırsalda, köylerde gönlüyle, yüreğiyle iş yapan öğretmenlerimize teşekkür borcumuz var. Çünkü bu ülke bu öğretmenlerimizin omzunda yükselir. Ayça öğretmenimiz gibi benzeri tüm öğretmenlerimizden Türkiye'nin pek çok yerinden mektuplar alıyoruz, fotoğraflar alıyoruz. Hepsinin emekleri çok saygı değer. Öğretmenimizle teşekkür mahiyetinde bir yemek yiyelim, sohbet edelim istedik. Ben bütün öğretmenlerimize Ayça öğretmenin şahsında teşekkür ediyorum. Eğer köylerimizdeki bu başarı hikayeleri yükselirse Türkiye de yükseliyor demektir. Kendisine parlak bir gelecek diliyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al