Atatürk Üniversitesi Rektörü Ömer Çomaklı'dan öğrencilere büyük jest.

Atatürk Üniversitesi Rektörü Ömer Çomaklı, öğrencileri düşünmeye devam ediyor. Soğuk kış aylarında öğrencilerin içini ısıtacak, çay çorba ve simit gibi yiyecek ve içecekleri ücretsiz olarak öğrencilere dağıtılıyor

Rektörümüzü bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyor ve yaptığı bu davranışı herkesin örnek almasını diliyoruz

Oktay Fani'nin ÖZEL HABERİ

Üniversiteler, bir şehrin çehresini değiştiren, geliştirip güzelleştiren kurumların başında geliyor. Kurulduğu günden bugüne kadar Erzurum'a önemli katkılar sunan Atatürk Üniversitesi, Rektör Ömer Çomaklı yönetiminde birçok yeniliğe ve ilke imza atıyor.

Rektör Ömer Çomaklı döneminde; Üniversite bünyesine yeni bölüm, birimler ve merkezler eklenerek akademik yapı güçlendi. Kurum, sanayi- üniversite işbirliğini artıran büyük adımlarla adından söz ettiren bir yapıya kavuştu. Kentteki STK’larla ortak projeler yürüten Rektör Çomaklı, Üniversite - Oda işbirlikleriyle de hem eğitim hem de ekonomik yaşama büyük katkı sunuyor.

Öğrenci Dostu Rektör Çomaklı

Çalışmalarında sürekli öğrencileri düşünerek düzenlemeler yapan Rektör Ömer Çomaklı, okuma salonlarını gece 12'ye kadar açık hale getirerek, eğitim gören öğrencilere ise çorba, çay, simit ve süt ikramı yapılıyor.

Kaynak: http://gundem25.com/haber-ataturk-universitesi-nde-rektor-omer-comakli-farki-13947.html?fbclid=IwAR2dTsyRfExB-Ciij0ZkzB0b-yKD9yGAo1edoP_0Yul5G8_F7-r7gRMo2rg

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol