Arkadaşlarının Kalemini Alıyor Diye 7 Yaşındaki Öz Kızına Yaptığı İşkence Kan Dondurdu

Arkadaşlarının kalemini aldı diye küçük kıza işkence yaptı. 7 Yaşındaki küçük kızına sırf arkadaşlarının kalemini alıyor diye yaptığı işkence kan dondurdu. Olmaz olsun böyle ebeveyn

Antalya'nın Kepez ilçesindeki bir ilkokulun birinci sınıf öğrencisi 7 yaşındaki E.İ., sık sık arkadaşlarının kalemini alınca annesi N.İ. tarafından uyarıldı.

KAŞIĞIN UCUNU BASTIRDI
Okul dönüşü kızının çantasını kontrol eden N.İ., çantada kalemleri görünce sinirlendi. N.İ., ocakta ısıttığı bir kaşığın ucunu, kızının sağ yüzük parmağının üzerine bastırdı.

SINIF ÖĞRETMENİ FARK ETTİ
Dün sınıf öğretmeni, kalemi tutmakta güçlük çeken E.İ.'ye ne olduğunu sorunca gerçek ortaya çıktı. Sınıf öğretmeni, durumu önce rehber öğretmen, daha sonra okul müdürüyle paylaşıp polise ihbarda bulundu. İhbarın ardından okula, polis ekibi ve Antalya Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Çocuk Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler sevk edildi.

PEDAGOG EŞLİĞİNDE İFADESİ ALINACAK
Kısa sürede gelen ekipler, okul yetkilileri ile görüştükten sonra E.İ.'yi ekip aracına alıp, okuldan ayrıldı. Sağlık kontrolünden geçirilen E.İ., pedagog eşliğinde ifadesine başvurulmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Polis, anne N.İ.'nin de ifadesine başvurulacağını belirtti.

İHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol