81 İl Durakta Matematik Projesi

Adana
Dilşad Ergen, Meltem Bulut, Fatma Şefika Yakın, Menzile Ocak

Adıyaman
Ela Yüksel, Zeynep Kulunç, Nezihe Gündoğar Kutlu,

Afyon
Ayşe Özlem Ocak

Ağrı

Amasya
Meral Kaya, Hikmet Gökçe, Gözde Özdemir,

Ankara 
Serpil Kayacı, Nuran Uçan, Serpil Aydın Uğurlu, Ebru Kaan, Eda Çalık, Zübeyde Arslan, Mehmet Akçin

Antalya
Ethem Özgün, Funda Hakan Yılmaz,
Zeynep Kurt

Aydın
Zeynep Ceren Çiftsüren,
Feride Öztekin

Balıkesir
Deniz Özçıkrıkçı, Didem Doğan, Zehra Eymen,

Burdur
Zübeyde Akmazpınar,

Bursa
Mehtap Akay, Hatice Defne Arslan, Hülya Tamir, Atılgan Şerife,

Çanakkale
Fatma Zeybek Yılmaz,

Çorum
Gülten Dağaşan Cevizci, Nilgün Cihan,

Denizli
Zeynep Kurban Çimenoğlu, Nilgün Karakaşlar, Seher Çoban,

Diyarbakır
Kamala Oruç, Ali Aytaş, Barış İpek

Elazığ
Şeyma Gür, Gülhanım Elçi Düzgün,

Erzincan
Arzu Felekoğlu

Erzurum
Filiz Özbey Sayan, Fatma Korkmaz

Eskişehir
Nurcan Battal Arda,

Gaziantep
Soner Köse, Zeynep Elif Ayşegül, Ayşegül Çiçek

Giresun
Elif Akça Talaşmanlı

Gümüşhane
İsmail Yalçın

Hakkari
Merdiye Sağdıç

Hatay
Evrim Yelda Dölek, Elvan Kurtuluş Uzun, Özlem Ünal,

Mersin
Bengisu Kaya, Tülin Öğretmen, Fatma Güler, Hasibe Gül, Zeynep Mir Emrah

Isparta
Funda Demirel Çetin

İstanbul
Ömer Erdeşir, Muhsin Öztaş, Sena Rana Ay, Yıldız Karakoyun, Münire Gürlek, Boyacıoğlu Çimen Nurhan, Fatma Koç Çalık, Nejla Sezek Akbay, Özen Tarı, Birol İnce, Canan Can Kılıç

İzmir
Sevilay Bozkurt, Fatma Gür İkiz, Melih Amca, Nazik Atay, Nermin Akyol, Yüksel Kuşçuoğlu,

Kastamonu
Taner Demir, Ayşe Bilirakdoğan,

Kayseri
Selçuk Tutak, Canan Öztekin Kaynar, Ülker Ürek, Bilge Kabukçu, Ahmet Parlak

Kırklareli
Saadet Yılmaz Koçoğlu, Şule Tanta,

Kırşehir
Sevda Ünsal Tavlaşoğlu

Kocaeli
Demet Demir Keskin, Hülya Görkem, Esra Ersöz, Betül Özaksun, Müzeyyen Kamiloğlu

Konya
Çiğdem Sertkaya, Denice Erkan,

Kütahya
Derya Şenel,

Malatya
İlknur Elis, Seda Özdemir Demirel,

Kahramanmaraş
Ömer Kazancı, Şükriye Koyuncu,

Mardin
Dilek Bol Taymaz

Muğla
Sevgi Şeremet, Hülya Erkal, Mahire Demirsoy,

Nevşehir
Serhat Uluer,

Niğde
Abdullah Yücel, Muhammed Yasin, Emine İkiz,

Ordu
Zahide Gök

Rize
Ayşe Turhan

Sakarya
Cemil Aksakal

Samsun
Neşe Aygün, Aty Cantürk, Hilal Tekin, Ayten Köse, Abdullah Kamil

Sinop
Kezban Parlak

Tekirdağ
Mustafa Cebeci

Tokat
Halimet Karabekiroğlu

Trabzon
Hızır Aktaş

Şanlıurfa
Emine Şeker

Uşak
Yasemin Konyalı, Nesime Ertan, Fatma Ergül.,

Van
Aysun Erdoğan

Yozgat
Sevim Hamiyet Hızarcı,

Zonguldak
Emine Cıbır

Karaman
Melike Yıldırım, Tuğba Hoca

Batman
Fisun Çolak Batur, Zeycan Yıldız,

Şırnak
Bayram Kılıcı, Şilan Uçar

Iğdır
Semanur Güngör

Yalova
Gamze Aşık, Dinçay Yıldız

Karabük
Fatma Karahan

Osmaniye
Mkdds Karip,

Düzce
Melih Erden

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol