2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okula Kayıt Yaşı Hesaplama Aracı

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2020-2021 Eğitim Öğretim yılında çocuğunuz okula başlayacak mı? Milyonlarca veli önümüzde ki eğitim öğretim yılında çocuklarının okula başlayıp başlamayacağı sorusuna cevap arıyor. 

Salgın nedeniyle okulların bu sene erken kapatılması ve okulların tekrar Eylül ayında açılacak olması bu dönemin resmen bittiğini gösteriyor. Milyonlarca ebeveyn, çocuklarının önümüzdeki dönemde okula başlayıp başlamayacağını merak ediyor.Aşağıda linkte verdiğimiz okula başlama yaş hesaplama butonu sayesinde çocuğunuzun okula başlayıp başlamayacağını kolay yönden öğrenin

Anasınıfı okula başlama yaşı hesaplama, ilkokul birinci sınıf kayıt yaşı sorgulama, uygulama sınıfı okul öncesi eğitim kayıt yaşı öğrenme işlemlerini sizler için hazırladığımız aşağıdaki Okula Kayıt Yaşı Hesaplama Aracı sayesinde rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca kayıt yaşı öğrenme sorgulamasını yaptıktan sonra detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki açıklamalar kısmını okuyabilirsiniz. Aşağıdaki okula başlama yaşı hesaplama aracında anaokulu, ana sınıfı ya da ilkokula başlama durumunu öğrenmek istediğiniz çocuğun doğum tarihini giriniz ve hesapla butonuna basınız.

Kayıt Yaşını Hesaplamak İçin Tıklayınız

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol