Ücretli Öğretmenler Hükümetten Kadro Müjdesi Bekliyor


Milli eğitim bakanlığı bünyesinde bakanlığın yapmış olduğu branş atama sayısı yetersizliğinden dolayı atanamayan ama tüm bilgi ve birikimini vatanı ve milletinin geleceği olan öğrencilerine aktarmak ve daha iyi, daha donanımlı, birikimli, ahlak ve erdem sahibi, sorumlu bir nesil yetiştirmek için yıllarını tüm olumsuz koşul ve haksızlıklara rağmen milli eğitim bünyesinde fedakarca Ücretli Öğretmenlik yapan öğretmenlerimiz hükümetten kadro müjdesi beklemektedir.

Hükümet biran önce kadro bekleyen ve kadro mağduru Ücretli Öğretmenleri kadroya alarak onların hakkını teslim etmelidir. Tüm alem Ücretli Öğretmenlerin çok zorlu şartlar altında sadece vatanı, milleti için varını, yoğunu ortaya koyarak büyük bir hizmet örneği sergilemektedirler.

Ücretli Öğretmenlerimizin hakkı ödenmez onlar hertürlü zorluk ve şartlara göğsünü siper ederek bıkmadan, yılmadan, usanmadan kutsal görevlerini yerine getirmekte ve çokta başarılı olmaktadırlar.

Ne yazık ki bu bu fedakar Ücretli Öğretmenler hala kadroya alınmamış ve Hükümetten kadro müjdesi beklemektedirler ve kadro haklarıdır.

Hükümet; başta Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Milli eğitim bakanı biran önce kangren olmuş bu meseleyi fedakar Ücretli Öğretmenlerimizi kadroya alarak ortadan kaldırmalıdır.

SAYIN CUMHURBAŞKANI VE SAYIN MİLLİ EĞİTİM BAKANI FEDAKAR ÜCRETLİ ÖĞRETMENLER SİZDEN KADRO MÜJDESİ BEKLİYOR. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol