ÖĞRETMENE KİTAP İMZALARKEN

Bini aşkın kitap imzaladım. Sanırım yaşım gereği yoruluyorum. Ama benim için anlamlı ve keyifli bir yorgunluk. Öğretmenler gününe kadar bu yorgunluğu çekmeye razıyım. Karakter ve liyakat sahibi bir tek öğretmenin potansiyel gücüne inanıyorum ve onun adına kitap imzalamak benim için bir ayrıcalık. Bu duygular içinde daha önce yayınladığım bir yazıyı tekrar yayınlıyorum.
Öğretmenler Günü İçin
“ÖĞRETMENİM BİR BAKAR MISIN?” KİTABI
İki hafta önce değerli bir okul müdürü “Öğretmenim Bir Bakar mısın?” kitabını toplu olarak almak istediklerini ve onlara nasıl yardımcı olabileceğimi sordu.
Final Kültür Sanat Yayıncılık yönetimiyle konuştum; onlar aşağıdaki teklifi yaptılar, ben de her bir öğretmenin kitabını Öğretmenler Günü’ne kadar imzalamaya karar verdim.
ÖĞRETMENİM BİR BAKAR MISIN? kitabının
Perakende satış fiyatı: 30 TL
Final Kültür siparişler için kargo hariç satış fiyatı: 24 TL olacak.
Tüm öğretmenlerin adına kitapları ıslak imza olarak ben imzalayacağım.
24 Kasım 2020 Salı Öğretmenler Günü’ne kadar benim imza teklifim geçerli olacaktır.
Bu koşullar çerçevesinde kitaplarla ilgili işlemleri başlatmak isterseniz, lütfen değerli Özlem Doğan ile e-posta aracılığı ile temas kurun. Kendisi durumdan haberdar, sizden haber bekliyor olacak. (kurumsaliletisim@final.com.tr)
En iyi dileklerimle,
NOT: Birçok VELİ biz de bu kitabı öğretmenlere verebilir miyiz, diye sordu. Yayınevi ile konuştum. Kabul ettiler. Evet, veliler de “Öğretmenler Günü” vesilesiyle; yukarıda belirtilen bilgiler dahilinde, bu kitabı öğretmenlerinin adına imzalatabilecekler. Bilginize sunulur.

Doğan Cüceloğlu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol