Oğlu Okulda Üzülmesin Diye Erkek Kılığına Giren Bekar Bir Anne

Oğlunu tek başına büyüten bekar anne Yevette Vasquez, oğlunu okula bıraktığı bir gün park yerinde her zamankinden daha fazla araba olduğunu fark etti. Oğlu Elijah’a okulda ne olduğunu sorduğunda, “Babalarla Kahvaltı” isimli bir etkinlik gerçekleştiğini öğrendi. Oğlunun bu etkinliği kaçırmasını istemeyen Yevette, bu durumda belki de çoğu annenin yapacağı bir şey yaptı: Evine gitti, üzerine ekoseli bir gömlek, başına bir beyzbol şapkası giydi; bir zincir ve takma bir bıyık taktı ve hatta bir parça traş kolonyası bile sürdü. Ardından tamamen kılık değiştirmiş bir şekilde oğlu Elijah’ın okuluna döndü. Artık oğlu için “baba” ile okulda kahvaltı keyfi zamanıydı.

“Oğlum için babaları çocuklarıyla görmek hiç kolay değil biliyorum” diyor Yevette. “En azından yüzüne bir gülücük kondurabilmek için yapabileceğim her şeyi yapıyorum.” Ve fotoğraflardan da gördüğünüz gibi bunu kesinlikle başarmış. Sevgili Yevette Vasquez, seni saygıyla selamlıyoruz.

Yevette Vasquez bir günlüğüne baba olmaya karar veren yalnız bir anne.
Oğlunun okuldaki “Babalarla kahvaltı” etkinliğini kaçırmasını istemeyen tıpkı bir erkek gibi giyindi.
Üzerine ekoseli bir gömlek, başına bir beyzbol şapkası giydi; bir zincir ve takma bir bıyık taktı ve hatta bir parça traş kolonyası bile sürdü.
“Oğlum için babaları çocuklarıyla görmek hiç kolay değil biliyorum” diyor Vasquez.
“En azından yüzüne bir gülücük kondurabilmek için yapabileceğim her şeyi yapıyorum.”
 

Kaynak: http://www.boredpanda.com/single-mom-dresses-as-dad-so-her-son-wouldnt-miss-donuts-with-dad-day-at-school/

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol