Ücretli Öğretmenler Ne Zaman Kadroya Alınacak?

Ücretli Öğretmenlerin yaşadığı sıkıntı ve haksızlık artık katlanabilir boyutları geçmiş sabır taşı çatlamıştır. Toplumun olmazsa olmazı öğretmenlerimiz büyük maddi ve manevi sıkıntı içerisinde yaşamaktadırlar. 

Öğretmenlerimizin görev yaptığı yerlerdeki il ve ilçe yöneticilerin egosu yüzünden ve öğretmenlerimize yapmış oldukları baskı ve yıldırma hareketleri dayanılmaz boyutlara ulaşmıştır.

Eğitimi öğretmenden başkası planlayamaz, bilemez ama maalesef ülkemizdeki her kişi eğitimi öğretmenden daha iyi biliyorcasına egosunu tatmin etmek için eğitimi bitirmektedirler.

Meb ve hükümet neden Ücretli Öğretmenleri kadroya almamakta ısrar ediyor anlamış değiliz. Ücretli Öğretmenlerin çalıştığı çok zor şartları bilmelerine rağmen neden bu fedakar Ücretli Öğretmenler bir an önce kadroya alınmıyor.

Yazık, günah değimi bu insanlara kim bu şartlar altında ülkesine fedakarca hizmet eder.

Sayın Cumhurbaşkanı ve Hükümet acilen tüm Ücretli Öğretmenleri kadroya alarak onların yaşamış olduğu haksızlığı ortadan kaldırmalıdır.

Umarız başta Sayın Cumhurbaşkanı, Hükümet ve Meb 24 Kasım Öğretmenler gününde Ücretli Öğretmenlere kadro müjdesiyle onurlandırarak bu fedakar Ücretli Öğretmenlerimizi mutlu etmiş olurlar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13