Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü İstanbul’da

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bu hafta da; İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Özel Kurslarda Süreç Geliştirme Çalıştayı'na bizzat Genel Müdür Sayın Ömer İNAN ve özel kurslardan sorumlu Daire Başkanı Sayın Ceyhun AY ile birlikte katılım sağlandı. Çalıştaya; İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Levent ŞAHİN, İstanbul il ve ilçelerinden milli eğitim müdürlükleri yöneticileri ile özel kurs yöneticileri ve öğretmenler katıldı. Genel Müdür Sayın Ömer İnan, özellikle okul yöneticileri ve öğretmenlerle istişarelerde bulundu.

Müzik dinletilerinin ardından çalıştay, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI, Prof. Dr. Levent ŞAHİN ve Genel Müdür Sayın Ömer İNAN'ın açılış konuşmaları ile başladı.

Genel Müdür Sayın Ömer İNAN konuşmasında; Sayın Bakan Mahmut ÖZER Bey'in, pandemi sürecinde okulları açık tutma iradesini net bir şekilde ortaya koyduktan sonra ülkemizin salgın sonrası normalleşme sürecinde fedakârca hizmet eden Bakanlık yöneticileri ile personelinin, il yöneticilerimizin ve özellikle okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlerimizin gösterdiği gayretli çalışmalardan dolayı memnuniyetini ve teşekkürlerini ifade etti.

Eğitimin her aşamasında "Birlikte Düşünelim" mottosu ile hareket etmenin önemine vurgu yapan Sayın Genel Müdürümüz, çalıştayların bu konuda iyi bir fırsat olduğuna dikkati çekerek, çalıştay sonuçlarının Genel Müdürlük olarak değerlendirileceğini, çalıştayın süreç iyileştirme çalışmalarına katkı sağlayacağını belirtti. Çalıştayın hazırlanmasında ve çalıştayda bir fiil görev alan tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

  • Kurs programları ve yasal düzenlemeler,
  • Uygulama sınav merkezlerinde materyal ve mekân,
  • Ölçme ve değerlendirme

konu başlıklarında çalıştay gruplarında konuşularak ortaya konulan sorun ve önerilerin tüm katılımcılarla paylaşılmasının ardından çalıştay sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13