Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay Genel Müdür mü Oluyor?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Muğla’ya İl Milli Eğitim Müdürü olan Emre ÇAY Genel Müdür mü oluyor? MEM'in son günlerde il müdürü değişiklikleri, yeni il müdürü atamaları son dönemde yaptığı olumlu çalışmalarla gündeme gelen Çay'ın Ankara'ya Genel Müdür olarak alınacağı yönünde söylentileri gündeme getirdi.

İl müdürlüğü görevine geldikten sonra yaptığı çalışmalar ile iyi not alan Muğla’nın genç vizyoner ve dinamik İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY’ın Milli Eğitim Bakanlığında Genel Müdür olacağı konuşuluyor. Bir önceki İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE’den sonra yaptıkları ile Muğla il müdürlüğünün üzerindeki olumsuz bakışları pozitife çeviren ve Muğla'yı eğitim’de Türkiye’nin önde gelen şehri olarak öne çıkartabilmeyi başaran, LGS ve YKS’de başarı üstüne başarıya imza atan Emre ÇAY’ın Genel Müdür olacak olması hem yerelde hem de merkez teşkilatında sevinçle karşılanacak.

                                                                                              
Muğla’da göreve başladığı ilk günden itibaren genel müdür olacağı söylenen ve her fırsatta asıl olması gereken yerin en az genel müdürlük seviyesi olduğunun altı çizilen Emre ÇAY’ın yakın bir zaman içinde Genel Müdür olması bekleniyor. Milli Eğitim Müdürü olarak çalıştığı tüm ilçe ve illerde farkını ortaya koyan ve o il’e adeta eğitimde çağ atlatan Türkiye’nin en genç ve yenilikçi İl Milli Eğitim Müdürü Emre ÇAY’ın Genel Müdür olması hangi genel müdürlük olursa olsun Bakanlığın merkez teşkilatına ayrı bir ivme getireceği ve Bakanlığın eğitim politikalarına ayrı bir kalite ve hız kazandıracağı söyleniyor. Geleceğin Milli Eğitim Bakanı olarak da dillendirilen Emre ÇAY’ın tüm Türkiye’ye hitap edecek şekilde genel müdürlük görevinin verilmesini Bakanlıkça verilmiş çok yerinde bir karar olduğu düşünülüyor.

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13