LGS Tercihleri Bugün Başladı

LGS sonuçları açıklanan çocuklarımız bugün tercih yapmaya başlayacaklar. EBA üzerinden, tercih danışmanlığı hizmetimiz başladı. Çocuklar, ondan faydalansınlar, lütfen! Ciddi bir kolaylık sağlıyor. Lise öğrencilerimiz tatillerini yaparken bir yandan da EBA’da vakit geçirmeyi unutmasınlar.

11 ve 12’ler çoktan kalkmış ve EBA Akademik Destek’te vakit geçirmeye başlamış olmalılar. 

@5, 6 ve 7. sınıflar, onlar için hazırladığımız “Tabii”de soru çözüp ders tekrarı yapıyor mu?” diye her gün kullanıcı sayısını kontrol ediyorum. Takipteyim, bilgilerinize...

1, 2, 3 ve 4. sınıflarda herkes “Arkadaş” kitabını aldı mı? Almadıysanız “Arkadaş”ınız sizi okulda bekliyor. Lütfen, onu bekletmeyin!

Herkesin bol bol kitap okuduğunu ve tablete,telefona,bilgisayara, televizyona sarılmadığını, televizyon izleyenlerin de EBA TV Yaz Okulu izlediğini düşünmek istiyorum. İnşallah yanılmıyorumdur.

Çocukların, anne-babaların ve sorumluluk sahibi herkesin dışarıda maske takması ve sosyal mesafeyi koruması gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum izninizle.

Bunların hepsi olduğunda benim için çiçek gibi bir gün olacak inşallah. Desteklerinizi rica eder, güzel ve sağlıklı günler dilerim.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner14

banner13