Isparta'lı Alev Öğretmenin Elinin Değdiği Okul Koleji Aratmıyor

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

10 yıllık meslek hayatında köy okullarını baştan yaratarak adeta kolej ortamı sağlayan Alev Sungur, öğrencilerine en iyi eğitim ortamını sunmak için çalışıyor.

Meslek hayatının tamamını köy okullarında ve birleştirilmiş sınıflarda geçiren Alev Sungur, bir öğretmenin dokunduğu yeri nasıl değiştirip güzelleştirebileceğinin en güzel örneklerinden birini sergiliyor. 

Öğrencilerin hayatına dokunarak onları mutlu etmeyi ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Alev Öğretmen, Öğrencilerine standart eğitimden öte geçen imkanlar sunarak, özel okullarda alabilecekleri imkanları köy okullarında da yaşamalarını sağlıyor.

Köy okullarında daha önce kullanılmayan alanları tenis kortu, müzik atölyesi, jimnastik ve sinema salonuna dönüştürerek öğrencilerin hayatına renk katan Alev Öğretmen, öğrencilerine jimnastik, tenis ve müzik eğitimleri sağlıyor. Ayrıca drama ve robotik kodlama dersleri de vererek öğrencilerinin gelişimine katkıda bulunan Alev Öğretmen, öğrencilerinin potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanımak için çeşitli imkanlar sunuyor.

Haber Kaynağı: haber32.com.tr

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

fen bilimleri vozol 10000 Likit

Bosna Hersekde Üniversite Okumak

backlink al