ÇOCUĞUM OKULDA

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Bir örnek çalışmam daha yıllar sonra Bakanlıkça hayata geçirildi.
2015 yılında çocuğu birinci sınıfa başlayacak velilere gönüllü seminerler vermeye başlamıştım.
Keçiören Belediyesinin Gönüllü Akademisi çalışmaları kapsamında bir çok okulda anne babalara seminerler verdim. Bu 4 yıl devam etti. 
Bu çalışmanın faydasını Bakanlıkta görüştüğüm bürokratlara defalarca anlattım.
Bunun ülke  düzeyinde uygulanması için öneride bulundum. Hatta 1 milyon fikire bile yazdım.
Bu eğitimin devamlı olması için sosyal medyada Evde Eğitim sayfasını oluşturdum. Onlarca video çekip burada paylaştım. Velilerin sorularını cevapladım. Halen 156 bin aile sayfamı takip ediyor. Aylık 10 milyona yakın erişime ulaştığım zamanlar oldu.
Ben  insanımıza, çocuklarımıza faydalı olmak için tek başıma  böyle cebelleşirken Bakanlık yıllarca bana kulak tıkadı. 
Bakanlık nihayet bu yıl anasınıfı ve birinci sınıf velilerine tüm okullarda "çocuğum okulda" adıyla böyle bir seminer yapılmasını planlamış. 
Faydalı olacağına inanıyorum. 
Keşke zamanında sözümü dinleyip de yıllar önce başlasalardı. Bu güne kadar çok yol alınmış olurdu. 
Doğan CEYLAN
Eğitim Müfettişi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı