Bir Anaokulunda Corona Çıktı Okul Karantinaya Alındı

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İsrail'de bir anaokulunda çalışan öğretmenin testi pozitif çıkınca ülke karıştı. Testin pozitif çıkmasının ardından anaokjulunda bulunan öğrenciler karantinaya alındı. 

İsrail'in başkenti Tel Aviv'in kuzeyindeki Yehuda Maccabi Caddesi’nde bulunan bir anaokulunda çalışan kişide corona tespit edildi. Testin pozitif çıkmasının ardından okulda bulunan yaklaşık 50 öğrenci karantinaya alındı.

KAÇ KİŞİNİN ALINDIĞI AÇIKLANMADI

Tel Aviv kentinin doğusunda bulunan Bney Brak kentinde ise bir asistana yapılan corona virüsü testinin pozitif çıkmasıyla anaokulundaki çocuklar ve personel karantinaya alındı. Burada kaç kişinin karantinaya alındığı ise açıklanmadı.

279 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

İsrail’in Rişon LeTsiyon kentinde ise bir öğretmenin corona testinin pozitif çıktığı ve okuldaki 20 öğrencinin karantinaya alındığı açıklandı. Öğrencilere test yapılacak.

İsrail'de corona virüsün toplam vaka sayısı 16 bin 670'e yükselirken, 279 kişi de hayatını kaybetti.

FRANSA’DA DA TESPİT EDİLMİŞTİ

Öte yandan daha önce de Fransa'da Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında kapatılan okulların yeniden açılmasının ardından yapılan testlerde 70 corona virüsü vakası tespit edilmişti. İHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı