Doğum İzni Kaçıncı Haftada Başlar?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Doğum izni nedir? Doğum izni kaç haftalık hamilelikten sonra başlamakta? 
Kamu kurumlarında çalışan kadınların doğum izinleri, 8 hafta doğum öncesi ve 8 hafta doğum sonrası olmak üzere, 4 aylık bir izin süresi gerçekleştirilir.
Doğum iznine ayrılacak olan kadınlar, hamileliklerinin 32. haftasından itibaren, idari izinli sayılırlar. 
Korona salgını nedeniyle bu sürede değişiklikler yapılmıştı. Salgın döneminde kamuda çalışan anne adayları, hamileliklerinin 24. haftası itibariyle, doğum iznine ayrılabileceklerdir. 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
Doğum İzni Kaçıncı Haftada Başlar?Doğum İzni Kaçıncı Haftada BaşlarKamuda Doğum Izni Kaçıncı Haftada BaşlarDoğum Izni Ne KadarDoğum Izni Kaç AyDoğum Izni Kaç GünDoğum Izni Kaç Aylıkken BaşlıyorDoğum Izni Ne Kadar SüreDoğum Izni 32 Haftallıkkenmi BaşlıyorDoğum Izni Kaç Haftalıkken BaşlıyorDoğum İzni Hakkında Bilinmesi GerekenlerDoğum Izni37 Hafta Raporu Ne Zaman Alınmalı?37 Hafta Raporu Ne Zaman Alınmalı32 Haftadan önce Doğum Iznine çıkılır Mı?32 Haftadan önce Doğum Iznine çıkılır MıGebelik Raporu Ne Zaman Alınır?Gebelik Raporu Ne Zaman AlınırDoğum Iznine Kaç Haftalıkken çıkılır 2021?Doğum Iznine Kaç Haftalıkken çıkılır 2021Doğum Iznine Kaç Haftalıkken çıkılır 2022Doğum Izni SüresiDoğum Izni NedirNasıl HesaplanırDoğum Izni SüresiDoğum Izni Süresi Kaç Gün Ve Kaç HaftaDoğum Izni Süresi Kaç Gün Ve Kaç HaftaKamuda çalışan Hamile Personelin Doğum IzniDoğum İzni Kaç Haftallıkken BaşlıyorÖzel Sektörde Doğum Izni Ne Zaman Başlar?Özel Sektörde Doğum Izni Ne Zaman Başlarözelde Doğum Izni Kaç Günözelde Doğum Izni Kaç Ayözelde Doğum Izni Kaç Haftallıkken Başlıyorözelde çalışanların Doğum Izni HakkıDoğum Iznine Ayrılmak Zorunlu Mu?Doğum Iznine Ayrılmak Zorunlu MuYönetmeliğe Göre Doğum Izni SüresiDoğum Izni Ne Kadar?32. Hafta Doğum Izni Raporu örneğiHamilelikte çalışamaz Raporu Kaçıncı Haftada AlınırMemur Doğum Izni 32.hafta Bitince Mi Başlar32.haftada çalışabilir Raporu Alınmazsa Ne OlurHamilelik Izni 24. Haftadan BaşlıyorDoğum Izni 24. Hafta Ne Zaman YasalaşacakDoğum Izni HESAPLAMA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner13