5. ve 9. Sınıflar 12 Eylül demi Başlayacak?

Öğretmen haberleri ve gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

2022-2023 Eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kaldı.
5 Eylül tarihinde uyum haftası ve öğretmenlerin hizmet içi eğitimleri başlarken, diğer sınıflar ise 12 Eylül pazartesi günü itibariyle okullarına kavuşacak. 
Peki uyum haftasında hangi sınıflar okula gidecek? Hangi sınıflar uyum haftasında okula gidecek? 5 Eylül Pazartesi günü, hangi sınıflar okullara gidecek?
Uyum haftasında sadece anaokulları ve 1'nci sınıflar okula gidecekler. 
Bu sene için 5'nci ve 9'ncu sınıflar diğer sınıflarla aynı anda yani 12 Eylül Pazartesi günü okullara gidecekler.
Ayrıca MEB bu sene DYK kurslarını 5 Eylül Pazartesi günü itibariyle başlatma kararı almış durumda. DYK kursuna gidecek olan öğrencilerde, 5 Eylül'de okullara gideceklerdir. 
 

Uzman Öğretmenlik ve Başöğretmenlik Grubumuza Üye olarak Tüm Gelişmelerden Haberdar Olabilirsiniz 
 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Anahtar Kelimeler:
5. Ve 9. Sınıflar 12 Eylül Demi Başlayacak?5. Ve 9. Sınıflar 12 Eylül Demi Başlayacak5. Sınıflar 5 Eylüldemi Okula Başlayacak5 Eylülde Hangi Sınıflar Okula Gidecek9. Sınıflar Hangi Tarihte Okula Gidecek5. Sınıflar Hangi Tarihte Okula GidecekOkullar Ne Zaman AçılacakLİSELER NE ZAMAN BAŞLAYACAKOkulların Açılmasına Kaç Gün KaldıDyk Kursuna Gitmek ZorunlumuDyk Için Devamsızlık VarmıDykda Devamsızlık VarmıDyk Için Devamsızlık Hakkı VarmıUyum HaftasındaUyum Haftası Kaç GünUyum Haftasında Kaç Gün Okula GidilecekUyum Haftasında Hangi Sınıflar Okula GidecekOkullar Eylül ün Kaçında Açılıyor5 Sınıfların Okulu Ne Zaman Açılacak 2022?5 Sınıfların Okulu Ne Zaman Açılacak2022 Ve 2023 Eğitim öğretim Yılı Ne Zaman Başlayacak?2022 Ve 2023 Eğitim öğretim Yılı Ne Zaman BaşlayacakLiseler Ne Zaman Açılacak9 Sınıflar Uyum Haftası Var Mı 20229 Sınıflar Uyum Haftası Var Mı9 Sınıflar 1 Hafta Erken Mi Başlayacak 20239 Sınıflar 1 Hafta Erken Mi Başlayacak9 Sınıflara Okul Ne Zaman Açılacak 2022 20239 Sınıflara Okul Ne Zaman Açılacak9. Sınıflar 1 Hafta Erken Mi Başlayacak1 5 Ve 9 Sınıflar Okula Ne Zaman Başlayacak5 Ve 9 Sınıflar Okula Ne Zaman Başlayacak9 Sınıflara Uyum Haftası Olacak Mı5 Eylül De Hangi Sınıflar Açılacak5. Sınıflara Uyum Haftası Varmı9 Sınıflara Uyum Haftası Varmı9. SINIFLAR 12 EYLÜL DEMİ BAŞLAYACAK?9. SINIFLAR 12 EYLÜL DEMİ BAŞLAYACAK5. SINIFLAR 12 EYLÜL DEMİ BAŞLAYACAK?5. SINIFLAR 12 EYLÜL DEMİ BAŞLAYACAK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

#Uzman öğretmenlik #Telegram #Başöğretmenlik #Deneme sınavı #Çalışma kağıdı #Soru cevap #Örnek sorular #Meb #Öğretmen #Uzman öğretmenlik soruları #Başöğretmenlik sorular #UZMAN ÖĞRETMENLİK DENEME #Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Ölçme Ve Değerlendirme Soru Föyleri – Denemeleri #Öğrenme Ve Öğretme Süreçleri Mini Denemeler #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF #2022 Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı PDF Indir #ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DENEME VE FÖYLERİ #ÖĞRENME VE ÖĞRETMEN SÜREÇLERİ DENEME VE FÖYLERİ #Uzman Öğretmenlik 12. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 11. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 10. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 9. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 8. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 7. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 6. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 5. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 4. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 3. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 2. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik 1. Modül Föy Ve Denemeler #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları Tüm Modüller İçin #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavları #Uzman Öğretmenlik Deneme Sınavı