Ödevini Teslim Etmeyen ve Sınava Girmeyen Öğrenciye Sıfır Verme Dilekçe Örnekleri

……………………………………….Müdürlüğüne,

           ........20.. tarihinde ….Sınıfında Fizik dersinden ....dönem ..... Yazılı sınavını yaptım. ………numaralı …………………..isimli öğrenci sınava girmedi. Öğrenci bana mazeretini 7 gün içinde  bildirmedi.

             Öğrenci özürsüz bir şekilde sınava girmediği için , ....... Tarih ve ........ Sayılı   Millî Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliğinin 22. Maddesinin  içeriğine dayanarak , II.dönem II. yazılı notu olarak, tarafımdan Sıfır verilmiştir.

               Bilgilerinize saygılarımla arz ederim.                                                                                           ……………….Öğretmeni

                                                                                               Adı Soyadı

                                        

……………………………………….Müdürlüğüne,

                                                                                                      GÖLCÜK

…………..isimli öğrenciye, Ekim 2004  ayı içinde vermiş olduğum,  Fizik dersi yıllık ödev konusunu hazırlaması için geçen süre içinde hazırlayarak, son teslim etme tarihi olan ................ e kadar tarafıma teslim etmemiştir. Ödevini teslim etmemesi konusundaki mazeretini  .......... 20.... tarihine  kadar tarafıma bildirmemiştir.

               Öğrenci özürsüz olarak yıllık ödevini belirtilen tarihte vermediği  için ,  ........... Tarih ve 25664 Sayılı   Millî Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Sınıf Geçme ve Sınav Yönetmeliğinin 22.Maddesinin içeriğine dayanarak , öğrenciye 2004-2005 öğretim yılı II.Döneminde yıllık ödev notu olarak, tarafımdan Sıfır verilmiştir.

               Bilgilerinize saygılarımla arz ederim.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol